انشا ازاد

انشا با موضوع کشتی نفت کش سانچی

انشای با موضوع کشتی نفت کش سانچی

باری دیگر ایران و ایرانی عزادار شد. عزادار فاجعه ایی دیگر که دریا آن را بلعید و هضم کرد اما هم چنان مردم ایران نتوانستند بغض و حیرت آن را ببلعند و آن را هضم کنند. نفرین بر آتشی که حتی دریا  توان خاموش کردن آن را نداشت و کشتی پر عظمت سانچی را غرق کرد. ملت عزادار شد و خانواده ایرانی در غم بازماندگان این حادثه شریک شد. چه مادر ها و چه خواهر و همسرانی از شدت اشک نالان شدند و چه پدر و برادرانی از غم بزرگ آن خمیده. بار دیگر ثبت شد ایثار و فداکاری این بزرگان ایران که اگر نبودند ایران و ایرانی نیز باقی نمی ماند. مانند حادثه ی پلاسکو جان خود را تسلیم کردند و همیشگی شدند در ذهن و یاد همه ی مردم ایران. شاید کارکنان و خدمه کشتی  را خیلی از ماها نشناسیم و حتی هیچوقت اسم کشتی سانچی به گوشمان هم نرسیده بود اما این حادثه باری دیگر به ما یادآوری کرد که قدر یکدیگر را بدانیم و دنیا و آدمیان اطرافمان را بهتر بشناسیم و با دیدی باز نگاه کنیم به همه ی شغل ها و انسان هایی که هر کدام دستی در این برپایی ایران دارند و در این دنیا نقشی را ایفا می کنند .24 دی ماه سال1396 ثبت شد برای روزی که باز ایران داغدار شد . داغدار سانحه ایی عظیم و مردمانی زحمت کش و فداکار، سانحه ایی که کشتی بزرگ ایران را در خود غرق کرد و انسان های زیادی در غم این حادثه ی بزرگ غرق شدند.

32 کبوتر سفید از میان دودهای سیاه پرکشیدند و آسمانی شدند اما همیشه در دل ها ثبت شدند . آن ها را به عنوان مردان بزرگی که در راه کشور جان دادند یاد می کنند و جاودان شدند.

انشا درمورد کشتی نفت کش سانچی

انشا ازاد در مورد نفت کش سانچی

نظر شما در مورد این انشا چه بود ؟ نظر بزارید ممنونم

این انشا اختصاصی بوده و کپی برداری در سایت یا کانال تلگرام شما بدون ذکر منبع و ادرس سایت حرام است

مشاهده بیشتر

مسعود خادمی ارده

مسعود خادمی هستم در زمینه نویسندگی مطالب سایت و ساخت تحقیق از سال 1390 شروع به فعالیت کردم و بعد مدتی فکر ساخت سایت انشا باز به ذهنم رسید و الان اینجا هستیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا