انشا ازاد

انشا در مورد 13 آبان روز دانش آموز

انشای ازاد13ابانروز

انشا در مورد روز دانش آموز

انشا در مورد 13 آبان

انشا با موضوع روز دانش آموز

مقدمه:کارهای بزرگ دل های بزرگ تری می خواهند.ولی فرقی نمی کند که با دستانی کوچک باشد یا بزرگ.مهم نتیجه ی کاراست و نیت کار!

تنه انشا:همیشه و همه جا از شجاعت حسین 13 ساله گفته اندکه با دلی بزرگ و دستانی کوچک حماسه ایی به یادماندنی به پاکرد.همان حماسه ایی که به همگان غیرت و ارادت هه ی ما ایرانی ها را نشان داد.نشان داد که از کوچک تا بزرگ مردم عزیزمان دست در دست هم ایستاده اند و سر تعظیم برای دشمن فرو نمی اورند و تا لحظه ی مرگ و تا اخرین قطره ی خون در مقابل دشمن ایستادگی می کنند و مانع از پیشروی و پیشرفت دشمن می شوند و اینگونه شد که همه ساله این روز مهم را جشن می گیرند تا تکرار شود و دیکته شود برای همه ی دانش اموزها شجاعت حسین فهمیده و امثال حسین ،تا فراموش نشود .

اگر امروز در رفاه و ارامش هستیم،همه مدیون ان بزرگواران و شهیدهای راه حکمت است.هرساله تکرار می شود تا دوباره نشان دهیم ما همان مردم ایرانی هستیم که می ایستیم و از حق خود دفاع می کنیم و مانع از رسیدن ارزو های دشمن می شویم.دراین روز شعار «مرگ بر ظلم»و شعار«مرگ بر دروغ»و شعار مرگ بر کفر»تا به امید روزی که تمام تلاش ها به نتیجه برسد و دنیا از کفر و ظلم و دروغ خالی شود و دنیایی سراسر از یکپارچگی و یک رنگی و یکسانی داشته باشیم و هیچ بچه و دانش اموزی در جنگ و خونریزی نماند و همه جا دوستی باشد و دوستی.

نتیجه گیری:مهم نیست سفید باشی یا سیاه،مهم این است که با حق مساوی در دنیایی یکسان دانش بجویی و از حق بشریت و انسانیت یکسان برخوردار باشی!ان روز روز جشن بقزرگ دانش اموز است.

نظر شما در مورد این انشا چه بود ؟ نظر بزارید

این انشا اختصاصی بوده و کپی برداری در سایت شما بدون ذکر منبع و ادرس سایت پیگرد قاونی دارد

مطالب پیشنهادی :  انشا با موضوع طعم خورشت قورمه سبزی صفحه62 پایه هشتم
مشاهده بیشتر

مسعود خادمی ارده

مسعود خادمی هستم در زمینه نویسندگی مطالب سایت و ساخت تحقیق از سال 1390 شروع به فعالیت کردم و بعد مدتی فکر ساخت سایت انشا باز به ذهنم رسید و الان اینجا هستیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا