انشا پایه هفتم پایه هشتم پایه نهم پایه دهم

موضوعات
توضیح تصویر

انشا در مورد محل زندگی ما پایه هفتم

پایه ی هفتم  صفحه۵۲   محل زندگی ما

انشا درباره محل زندگی ما انشا پایه هفتم

مقدمه: زادگاه هر کس نشانه ی محل تولد و رشد و نموی او می باشد که بسیار برای همه مهم و با ارزش است و همیشه به آن افتخار می کنند.

تنه انشا: ما ایرانی هستیم و هر ایرانی غیوری به کشور و وطن خود افتخار می کند. اما این ایران عزیزمان دارای شهرها و روستاهای زیادی است که زیر مجموعه های آن را تشکیل می دهد. شهرها و روستاهایی که هر کدام به تنهایی زبان و لهجه و گویش خاص منطقه ی خود را دارند به عنوان مثال: کرد و لر، ترک، عرب، بلوچ، گیلک و تالش در کنار هم و با هم زیر سقف بزرگ آسمان و کشور عزیزمان ایران با صلح و دوستی زندگی می کنند. هر کدام از این مناطق با گویش و زبان خودشان محل زندگی بسیاری از بزرگان ایرانی بوده است و خواهد بود. اما من به عنوان دانش آموز سعی دارم علاوه بر آشنایی کشورم که محل زندگی همه ی ما ایرانی ها است، محل زندگی اصلی خودم را که در آن به دنیا آمده ام و زندگی می کنم را به طور خلاصه برای شما شرح دهم. من در استان گیلان در بندر انزلی به دنیا آمدم. شهر من در کنار ساحل زیبای دریای خزر و مرداب گل لاله می باشد. این شهر دارای آب و هوایی همیشه بارانی و خنک و دلپذیر است، شهری زیبا که سالانه بسیاری از مسافران را از جای جای کشور به خود جذب می کند و برای من مکانی بسیار آرامش دهنده و زیبا می باشد. خانه ما نزدیک به دریا است به طوری که با صدای موج دریا چشم باز می کنیم و روزمان را شروع می کنیم. محل ما یک محله ی بسیار پر رفت و آمد است که همیشه مردم در حال عبور و مروراند. و در تکاپوی رسیدن به محل مورد نظرشان هستند. من محل زندگیمان را با همان صدای موج دریا و کشتی های بزرگ و مرغابی هایی که بر روی دریا پرواز می کنند و باران دلپذیرش دوست دارم و همیشه به آن افتخار می کنم.

نتیجه گیری: محل زندگی هر کس برای او قابل ستایش و افتخار است و همیشه خود را متعلق به آنجا می داند، حتی اگر فرسنگ ها از آن دور باشد و دور از وطن باشد. اما همیشه آن مکان را زادگاه خود و محل زندگی خود می داند.

انشا باموضوع محل زندگی ما

انشا پایه هفتم صفحه ۵۲ در مورد محل زندگی ما

نظر شما در مورد این انشا چه بود ؟ نظر بزارید ممنونم

این انشا اختصاصی بوده و کپی برداری در سایت شما بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد

مطالب پیشنهادی :  انشا در مورد کفش پایه هفتم صفحه 63
تاریخ ارسال : ۶ام آذر ۱۳۹۶
بازدید : 33854 بازدید
نظرات کاربران
سیامند
۱۳۹۶/۹/۱۲ - در ۷:۰۰ ق.ظ

عالی

سیامند
۱۳۹۶/۹/۱۲ - در ۷:۰۱ ق.ظ

عالی بود متشکرم ازلطفتون

تحقیق و مقاله
۱۳۹۶/۱۱/۶ - در ۳:۱۸ ب.ظ

ali bod

۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - در ۵:۵۲ ب.ظ

VERY GOOD
خیلی خوب

نرگس
۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - در ۵:۲۴ ب.ظ

بد نبود

امیرمهدی
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - در ۱۱:۰۴ ق.ظ

ممنون بابت انشاعالی ۲۰ گرفتم

deniz
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - در ۱۲:۲۴ ب.ظ

مرسی أه هه هه ایول دمتون گرم عالی بود!!!!!!

ترنم
۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - در ۱۲:۲۴ ب.ظ

خــــــــــوب

کمک جو